Velkommen til en magisk sommerkveld med klassisk musikk i vakre Kvinesdal kirke!
Bli med på en uforglemmelig musikkopplevelse med vakre melodier fra Gershwin, Rutter, Grieg, og mye mer! Vi byr på tidløse klassikere som Summertime og Bryllupsdag på Troldhaugen, fremført av talentfulle musikere som garantert vil fylle kvelden med magisk stemning.
Christine Fish Moulton er fløytist og medlem av Manhattan Contemporary Chamber Ensemble (MCCE), Pennsylvania Sinfonia Orchestra og Valley Vivaldi, samt deltakende artist på den årlige Finger Lakes Chamber Music Festival. Hun har fremført solo- og kammermusikk i flere kjente konserthus som Symphony Space i NYC, Carnegie Halls Weill og Zankel Halls, samt på nasjonale fløytekonvensjoner i Phoenix, Orlando, San Diego og Las Vegas. Hennes musikalske reise har ført henne til WSKG TV’s Expressions, WXXI, WVIA, WCNY offentlig radio, og mange andre anerkjente scener.
Ilze Jaunzeme, en strålende pianist, har opptrådt både i Europa og Canada. Som solist har hun fremført med Dresden Sinfonietta, Lviv Kammerorkester og Scandinavian Chamber Soloists. Hun har også mottatt Latvian Ministry of Culture Award for Outstanding Achievements for sitt fremragende arbeid.
Kom og nyt denne fantastiske kvelden med oss! Vi gleder oss til å dele musikkens magi med dere.
Arrangør: Kvinesdal menighetsråd
Biletter kr 250 – Vipps #104920 eller kjøp ved inngangen